1

Wątek: Biuro rachunkowe

Jak w temacie, otwieram własną działalność i szukam jakiegoś biura rachunkowego w Krakowie. Znajomy polecił mi to http://www.perfekt.biz.pl. Mówi, że bardzo dobrze znają sie na rozliczeniach i wiedzą co robią, a do tego mają spore doświadczenie. Jak myślicie to dobry wybór A może wy znacie jakieś biura rachunkowe, które możecie polecić?

2

Re: Biuro rachunkowe

ale czy takie biuro jest bezpieczne

3

Re: Biuro rachunkowe

Ja również szukam dobrego biura rachunkowego więc będę wdzięczny za każdą poradę osób obeznanych w tym temacie.

4

Re: Biuro rachunkowe

a co to jest za biuro

5

Re: Biuro rachunkowe

jak masz duże obroty w firmie to biuro rachunkowe zawsze się przyda

6

Re: Biuro rachunkowe

niezłe biuro rachunkowe, z najwyższego topu !
---
pożyczka

7

Re: Biuro rachunkowe

No każda firma potrzebuje kogoś, kto ogarnie papiery i rachunki - więc jak masz potrzebe to nie zwlekaj.

8

Re: Biuro rachunkowe

Też jestem w potrzebie usług dobrego biura rachunkowego, więc jeżeli znajdziesz coś porządnego to koniecznie się podziel, z góry dzięki!

9

Re: Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe to jedno, ale również ciekawym tematem są ceny transferowe  i ich limity przewidziane ustawą, dowiedziałem się o tym dzięki http://www.cenytransferowe.pro/. Co myślicie o zatrudnieniu własnie osobnej firmy, coś na wzór biura rachunkowego, która zajmowała by się właśnie problemem jakim są ceny transferowe? Macie jakieś swoje opinie ?

10

Re: Biuro rachunkowe

Na sam początek idealna będzie również księgowość online, ponieważ wszystko na spokojnie robisz sobie sam i płacisz za to bardzo mało. Wiem, że wielu osobom takie rozwiązanie się podoba. Zerknij na stronę https://wfirma.pl/ po wszystkie informacje. Możesz również skorzystać z wersji próbnej za darmo, aby się przekonać.

11

Re: Biuro rachunkowe

Jestem w trakcie poszukiwania jakiegos dobrego biura rachunkowego interesuje mnie tylko pełna księgowość i generalnie ludzie z wielkim doswiadczeniem nie ma tu miejsca na pomylke macie kogos kogo mozecie polecic?

12

Re: Biuro rachunkowe

Wiele zależy od typu działalności można korzystać z tańszej opcji jaką jest ksiegowość online albo nawiązać współpracę z biurem. W każdym z przypadków odpowiedzialność najczęściej ponosi przedsiębiorca, który ma do dyspozycji szereg dodatkowych usprawnień typu Grafik Optymalny – https://www.grafikoptymalny.pl/. Nie ma złotego środka. Każdy musi znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

13

Re: Biuro rachunkowe

Ja zajmuję się samodzielnie rachunkowością swojej firmy, ale przy rozliczaniu pitów zawsze dopada mnie depresja. Znacie może jakiś program, który mógłby mi to ułatwić? Poczytałam troszkę na stronie http://www.pit-ekspres.pl/ ale nigdy wcześniej nie korzystałam z podobnych rzeczy. Może ktoś z Was podzieli się swoim doświadczeniem?

14

Re: Biuro rachunkowe

Według moich informacji to jest jednak taki średni top , a nie najwyższy
http://www.gorgeous-you.co.uk

Ostatnio zmieniony przez fredek123 (2018-05-07 07:30:39)

15

Re: Biuro rachunkowe

Skoro otwierasz w takiej branży biznes to zdecydowanie powinnaś zajrzeć na stronę http://www.primesoft.pl . Dowiesz się tam o różnych udogodnieniach jakie możesz wprowadzić u siebie do firmy, a to zagwarantuje Ci na pewno lepszy start. Mnie najbardziej spodobała się opcja elektronicznego obiegu dokumentów.