1

Wątek: Fototapeta do domu

Jeśli jesteście na kupnie oryginalnych fototapet to osobiście polecam portal http://www.dekowizja.pl/ w którym zamówiłam rewelacyjnej jakości fototapety, świetna jakość gwarantowana !

2

Re: Fototapeta do domu

Za jakiś czas będę robić remont. Może skorzystam z propozycji.

3

nie opłaca się oryginalne

4

dlaczego się nie opłaca?

5

a jak ma ona wyglądać

6

Fototapety są bardzo fajne smile Urozmaicają ściany. Mega podobają mi się czarno-białe fototapety na białej ścianie. Wyglądają bardzo elegancko i szykownie.

7

a dlaczego tak to będzie

8

ale po co to jest

9

Ja mam w domu piękny krajobraz na jednej ze ścian, wygląda naprawdę dobrze wink

10

Szczerze mowiąc nie wyobrażam sobie tego - klasyka jednak bardziej do mnie przemawia smile Nawet nie wiedziałabym gdzie to u siebie umieścić... chyba w łazience, hehe big_smile

11

Świetny wpis! Akurat szukam ciekawych tapet do domu.

12

A moim zdaniem takie coś wygląda niezbyt fajnie hmm No chyba, że ktoś ma naprawdę ładne zdjęcie za wzorzec, to może mieć jakiś sens

13

Na allegro chyba też oferują sporo fototapet. Jeżeli ktoś chce z własnego zdjęcia to ok. Jednak warto poszukać czegoś na stockach i kupć

Kancelaria adwokacka gocław warszawa Adwokat Paweł Kraśniej

14

Taka fototapeta to bardzo fajny pomysł, żeby niewielkim kosztem odmienić mieszkanie smile

15

Fototapeta na ścianę, to opcja jaka jest znana od wielu lat. Oczywiście aranżacja ściany z wykorzystaniem fototapety, to ciekawe rozwiązanie jakie nigdy nie straciło na popularności. Ciekawostką może być fakt, iż w dzisiejszych czasach fototapety to nie tylko atrakcyjne ale również modne, czasowe czy tanie rozwiązanie. Fototapeta może być czymś, co idealnie sprawdzi się w danym miejscu jej swoistego zastosowania.

talent objawia się dopiero wtedy, kiedy może się oprzeć na idealnym skupieniu, zgraniu ciała i świadomości.

16

a jaka to tapeta jest

17

Fototapety powoli wychodzą z mody. Aczkolwiek można sobie takie coś zrobić.
___
odszkodowanie za błąd medyczny

Ostatnio zmieniony przez Chai123 (2018-01-18 19:00:40)

18

Moim zdaniem wcale nie wychodzą z mody. Sporo z moich znajomych ma takie rozwiązanie u siebie w domach, a nawet cześć z nich ma na ścianach fototapety 3d. Sam tez planuje położyć u siebie na jedną ścianę taką tapetę ponieważ słyszałem, że mogą one optycznie powiększyć przestrzeń mieszkania. Ktoś z was też to słyszał i może potwierdzić?

19

Moim zdaniem nie warto zwracać uwagę na modę, tylko na to co sami lubimy i co nam się podoba smile Moim zdaniem fototapeta to bardzo fajny pomysł smile

Ostatnio zmieniony przez kimbo34 (2018-02-08 08:40:47)

20

ja nigdy w życiu nie byłem za foto tapetą i pewnie nie będę

21

Mnie się podobają, chociaż wiem, że nie są w najlepszym guście, ale co tam wink

lampalampa.pl - najlepsze lampy wiszace w dobrych cenach

22

a własne wzory można wymyślać?

Witam, polecam witaminy na włosy

23

Dzięki za wstawienia linka, ostatnio zastanawiam się nad fototapetą do salonu z fotografią naszych polskich Tatr. Co uważacie? Zdjęcie gór pasuje do salonu?

24

Według mnie na takiej fototapecie zbyt dużo się dzieje żeby kleić to na ścianę

25

Mam fototapetę w salonie i stwarza pozorne zjawisko powiększenia pokoju smile