1

Wątek: kurs masazu na krzesle (firmowy) warszawa krakow

Masaz wykonywany na krzesle do masazu, ale z braku takiego mozna go dostosowac do masazu na krzesle biurowym, taborecie, a nawet do siedzenia na podlodze.

Czescia masazu sa rowniez techniki rozciagajace, ktore pracownicy moga wykonywac w swoim wolnym czasie.

Poniewaz jest to masaz silny i wykonywany z reguly przez wiele godzin i czesto bez przerw, to bedzie pokazana rowniez technika uzycia kijkow do masazu, zamiast palcow i kciukow.

Oprocz plecow, szyi i ramion, masuje sie rowniez dlonie i glowe. Material szkoleniowy obejmuje ponad 30 minut roznych technik, ale zabieg trwa z reguly 10-15 minut i dobiera sie techniki w zaleznosci od potrzeby klienta.

Jest to kurs praktyczny, bez teorii.

Jednodniowy kurs planowany w Legionowie k Warszawy w sobote 19.5, zajecia od rana do nocy, koszt 400zl/2 osoby 700zl.

Rowniez krakow 22.3 400zl (2 osoby 700). Zajecia od rana do nocy.

W miare zainteresowania moze sie on rowniez odbyc w wielkanoc, majowke i boze cialo w Kampinosie k Warszawy.

W Legionowie planowany jest rowniez w niedziele, 20.5 tajski masaz stop, koszt 400zl/2 osoby 700. http://massagethai.info

kurs masaż tajski warszawa Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT

2

Re: kurs masazu na krzesle (firmowy) warszawa krakow

Niesamowity kurs masażu, wiele mnie nauczyli, jak ktoś szuka to polecam !

3

ooo ciekawe, musze sie tym zainteresować

4

podoba mi się to

5

Ja chętnie wziąłbym udział w takim kursie, ale niestety - są bardzo drogie, nie na moją kieszeń sad

6

Czy w ciągu jednego dnia można zdobyć potrzebne umiejętności? Obawiałabym się, że to zbyt krótki czas. Co najwyżej można takie spotkanie traktować jako dodatkowe szkolenie dla osób, które już posiadają przynajmniej podstawowe doświadczenie związanie z wykonywaniem masaży.