1

Wątek: Wymiana walut - kantor

Witam! Zamierzam  zacząć  korzystać z kantoru online, wiele osób poleca takie rozwiązanie ponieważ jest to bardziej korzystne . Ktoś z Was korzystał z takiego ? Mam na oku taki https://ekantor.pl/  jak uważacie to faktycznie dobra opcja ?

2

Re: Wymiana walut - kantor

Myślę, że to lepsza opcja dla firm. Dla osób fizycznych chyba lepszy stacjonarny kantor

3

JA również korzystam tylko z kantorów stacjonarnych

4

Ja korzystam z internetowych i jest bardzo fajna opcja przy koncie walutowym

5

No tak, ale konieczne jest posiadanie konta walutowego, w innym razie jest to nieopłacalne

6

A czemu konieczne jest posiadanie takiego konta ? Może mi to ktoś wytłumaczyć dokładniej ?

7

Bo wtedy unikasz kilkukrotnego przewalutowania w banku wink chyba o to głównie chodzi

8

Dzięki za tą cenną poradę, bo kompletnie nie zdawałem sobie z tego sprawy wink

9

Wymiana walut w taki a nie inny sposób, zyskuje na popularności. Istnieje coraz więcej możliwości wymiany waluty właśnie przez internet, tutaj jednak warto zwracać uwagę na kurs oraz prowizję. Oczywiście wymiana waluty nie jest niczym trudnym, wręczprzeciwnie nie stanowi żadnego większego problemu. Dzięki internetowi wymiana walut stała się dużo prostsza oraz łatwiejsza.

talent objawia się dopiero wtedy, kiedy może się oprzeć na idealnym skupieniu, zgraniu ciała i świadomości.

10

Ciężko powiedzieć co jest tak naprawdę lepsze, ja w sumie nigdy nie korzystałem z internetowego

11

Ja też nigdy nie korzystałem z internetowego kantoru, nawet nie wiem jak to działa...