1

Wątek: Hotel Termy Pałacowe

Termy Pałacowe to bardzo ładny hotel usytuowany w zabytkowym Parku Zdrojowym. Hotel posiada solarium, pokój do ćwiczeń, SPA, w pobliżu basen, klub, kręgielnia, bilard, salon kosmetyczny Clarins.
Bardzo miło, polecam.

2

Re: Hotel Termy Pałacowe

Chciałbym z żoną spędzić 3 dni w Nałęczowie dla uczczenia naszego jubileuszu (zaawansowanego),w miłym hotelu/pensjonacie dostępnym dla dla średniej kieszeni emeryckiej.Pod koniec czerwca.

3

Super hotel, jak dla mnie rewelacja. Uwielbiam to miejsce !

4

Też mi się podoba! Nie miałem okazji jeszcze być, ale wszystko przede mną smile

5

Hej,
mogę polecić wspaniały hotel w Karkonoszach, zobaczcie sami ofertę http://www.jeleniastruga.pl/ Hotel jest duży i położony w pięknej lokalizacji. Panuje tam świetna atmosfera, idelany na wakacje z dziećmi. Bliskość gór i potoków pozwala wypocząć, dodatkowo relaks zapewnia dostępne hotelowe SPA smile
polecam!

6

No dobra, ale gdzie znajduje się ten cały hotel?

7

Byłam tak kilka razy w mężem i bardzo polecam.

Zobacz portal infolinia zus i znajdź swój urząd skarbowy oraz www.znajdzpromocje.pl/

8

Serio? A byliście może kiedyś w takim miejscu jak atrakcje krakówskie? Ten aquapark jest najlepszym aquaparkiem w całej Polsce, nie znam żadnego drugiego, który mógłby się z nimi równać. Dobrze, ze mieszkam pod Krakowem, to przynajmniej nie muszę się martwić dojazdem tam heheh big_smile

9

Wygląda nieźle wink