1

Wątek: kuchnia chińska

czy jest w Nałęczowie jakaś fajna knajpka, w której można zjeść chińskie dania:) możecie mi coś polecić?

2

Re: kuchnia chińska

z tego co wiem, nie ma tutaj knajpki z chińskimi specjałami (wielka szkoda) ale jest kilka restauracji mniej lub bardziej wystawnych, gdzie można naprawdę dobrze zjeść, kiedyś byłam na przyjęciu w Willi "Monika" i jedzenie było przednie

3

pewnie są jakieś chińskie knajpki typu take away... no ale w takim miejscu nie ma co spodziewać się wystawnych dań, zainteresowanie taka kuchnią to może być wskazówka dla inwestorów:)

4

ale kawa chyba lepsza w domu jest

5

ja nie lubię kuchni chińskiej

6

taka kuchnia to obecnie ryzyko jest

7

mi taka kuchnia się nie podoba

8

a jak ta kuchnia smakuje

9

Gdzie w Nałęczowie zjem najlepsze sajgonki smażone na głębokim tłuszczu? Jesteśmy fanatykami chińskiego jedzenia, a spring rollsów szczególnie.

10

Szczerze mówiąc nie widziałam tutaj żadnej chińskiej knajpki, ale też mieszkam tu od niedawna. Jakoś specjalnie nad tym nie rozpaczam, bo nie przepadam za chińszczyzną ;pp

11

bardzo smaczna to jest kuchnia

12

Niech ktoś otworzy u nas jakąś dobrą, klimatyczną, chińską (lub szerzej: azjatycką) knajpkę. Faktycznie, tego w Nałęczowie brakuje sad

13

kuchnia jest na pewno pyszna

14

Ja bardzo lubię w domu robić sobie chińszczyznę smile

15

Mało jest dobrych knajp z chińszczyzna, zwykle "orientalny smak" rowna się w tym przypadku glutaminian sodu i inne sztuczydła. lepiej samemu przyrządzać.

Designerskie lampy skandynawskie

16

kuchnia chińska jest tania

17

Dobrze przygotowane jedzenie chińskie to naprawdę mega smakołyki

18

Czy orientujecie się gdzie w Nałęczowie znajdę najlepsze sajgonki? Zależy mi na mięsnym farszu, z mięsem wieprzowym.

19

a co to za kuchnia jest

20

willa Monika:)) jedzonko pyszne

21

ja jednak jestem wierna chyba bardziej neutralnej kuchni. CHinskie jedzenie to wyzwanie dla mojego zoladka. Ewidentnie nie trawi takiej dawki przypraw. Ostatnia wyprawa do chinskiej knajpy skonczyla sie 5-dniowymi wzdeciami i pewnie trwalaby dalej gdyby nie dicopeg 10g ;/ no niestety nie da sie ogarnac wszystkiego. Metabolizm tez ma swoje prawa

Ostatnio zmieniony przez tedi (2017-12-31 17:15:35)

22

bardzo to ciekawe jest

23

A ja wrecz przeciwnie kuchnie chinska uwielbiam i moglbym sie taki jedzeniem kazdego dnia zajadac! Mniam! big_smile

24

Uwielbiam kuchnie chińską big_smile

25

Byłam w jednej takiej ale niestety nie pamiętam nazwy - po jedzeniu czułam się okropnie. Ból odnowił się po dwóch dniach i teraz już wiem że nie była to wina restauracji... finalnie okazało się, że mam zapalenie woreczka żółciowego co nie zmienia faktu, że kuchni chińskiej już nigdy nie spróbuje..