1

Wątek: Walka z grzybem

Hej niech mi ktos powie czy jest sens walczyc z grzybem w piwnicy? W sensie ze mam taka piwnico-spizarke. Chlodno ciemno zimno i wilgotno. Czy zarodniki mogą mi się z tamtąd ?na dom? wydostawać? I czym można go usunąc? Probowałam już preparatem na pleśń i zwykłym domestosem- a ciemne zakola jak były tak są?. Czy po prostu odpuścić bo i tak w reszcie do mu nie ma warunków do zycia taki grzybek?

2

Re: Walka z grzybem

Ja też bardzo długo zmagałam się z tym problemem, ale u mnie przyczyną był dach. Trzeba było go wymienić i grzyb zniknął. Tym razem zdecydowaliśmy się na dach z blachodachówki http://www.powrotlegendytilcor.pl/blachy-dachowe.php który podobno jest dużo bardziej odporny na zjawiska atmosferyczne.

3

Re: Walka z grzybem

Preparat to zdecydowanie za mało. Powinieneś zaopatrzyć się w osuszacz powietrza. Zależnie od wielkości powierzchni powinieneś dobrać osuszacz domowy https://aero7.pl/osuszacze-domowe lub profesjonalny. Wydaje mi się, że jeżeli mówimy o piwnicy / spiżarki, to osuszacz domowy powinien wystarczyć.

4

Re: Walka z grzybem

Z grzybami się bardzo ciężko walczy...

5

Re: Walka z grzybem

Atrakcyjne dziewczyny z agencji http://www.mayfair-escorts.org czekają właśnie na Ciebie. Jeśli szukasz relaksu, odprężenia czy nowych, niezapomnianych doznań, w ofercie agencji z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Umów się z wybraną dziewczyną i baw się dobrze.

6

Re: Walka z grzybem

A powiedzcie mi, czy da się z tym skutecznie wygrać...?

7

Re: Walka z grzybem

Szczerze to da sie tylko trzeba znac dobre sposoby najlepiej na blogach o tym problemie poczytac.

8

Re: Walka z grzybem

Na sto procent przed osuszaniem należy zbić tynk.

9

Re: Walka z grzybem

A myśleliście by zatrudnić do tego jakąś specjalistyczną ekipę sprzątającą ?

10

Re: Walka z grzybem

Myślę, że w takiej sytuacji warto zwrócić się do specjalistów w tej dziedzinie bo zwykłymi środkami chyba za dużo się nie zdziała hmm

11

Re: Walka z grzybem

walka z grzybem jest długa i żmudna hmm