26

Re: Jakie studia

Nie wiem jak teraz się podejmuje takie decyzje ale najlepiej chyba jednak poszukać na jakiś wyspecjalizowanych stronach tego typu.

27

Re: Jakie studia

według mnie w dzisiejszych czasach liczy się tylko prawo i medycyna, reszta to straszny chłam

28

Re: Jakie studia

A kierunki techniczne? W tym też jest przyszłość, nie można o nich zapominać!

29

Re: Jakie studia

Najlepiej takie które będą Cie interesowały

30

Re: Jakie studia

Ja myślę, że najlepszym wyborem są studia informatyczne. Rynek IT ciągle się rozwija, jest to praca bardzo przyszłościowa. Ciekawa, niosąca wiele wyzwań. I nie oszukujmy się - chyba najlepiej płatna. wink

31

Re: Jakie studia

Psychologia chyba jest ciekawsza big_smile

32

Re: Jakie studia

A może warto zostawić ten temat specjaliście? Mi się wydaje, że to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie smile

Podmuch wiatru uniósł jej włosy i znów rzucił je na policzek.

33

Re: Jakie studia

Największe zapotrzebowanie na pracowników jest w branży IT więc może warto trochę poczytać http://www.uczelniewwarzsawiee.e-blogi.pl/ i wybrać dobry kierunek.

34

Re: Jakie studia

Wydaje mi się, że prawo jest bardziej przyszłościowym kierunkiem smile

35

Re: Jakie studia

Ja kończyłem uniwerek i jestem z siebie dumny smile

36

Re: Jakie studia

Unikaj tylko filozofii oraz religii, ze wszystkim innym powinno być dobrze big_smile.

37

Re: Jakie studia

Najlepsze studia to chyba te ekonomiczne

38

Re: Jakie studia

Osobiście wybrałabym psychologię, ale to dlatego że już jakiś czas baardzo podoba mi się ten temat. Zadaję mnóstwo pytań, szukam odpowiedzi na te najmniej oczywiste i podważam  te najpewniejsze, których podobno nie da się podważyć. Można na prawdę zatopić się w temacie psychologii, mózg ludzki nie zna granic big_smile Czytam teraz artykuł na http://e-psycholog.com.pl/ i coraz bardziej się przekonuję że to, czym chcę się w życiu zajmować to właśnie psychologia

39

Re: Jakie studia

Z własnego doświadczenia mogę polecić prawo. Studiowałem je na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Wyniosłem stamtąd bardzo dużo wiedzy, nie miałem najmniejszego problemu z egzaminem na aplikację, w trakcie której właśnie jestem. Jestem zadowolony z pracy i z perspektyw jakie posiadam. Jeśli kogoś kręci taki kierunek to z czystym sumieniem polecam.

40

Re: Jakie studia

Najlepiej to z zarzadzania polem namiotowym.

41

Re: Jakie studia

Ja wykonywałam całkiem inną pracę, w ogóle nie związaną z moimi studiami, więc poniekąd nie przydały mi się one. Teraz będą może miały jakieś znaczenie, ponieważ chciałabym pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech, tylko muszę dopytać w agencji https://www.carework.pl/ co jest wymagane.

42

Re: Jakie studia

Moim zdaniem naprawdę fajną uczelnią z ciekawymi kierunkami oraz specjalnościami jest ta spod tego linku: https://www.zpsb.pl/ - jeśli interesujesz się zagadnieniami biznesowymi to moim zdaniem w sam raz!

43

Re: Jakie studia

Na pewno po każdych studiach będziesz musiał napisać pracę dyplomową. Miej tego świadomość i trzy razy zastanów się nad wyborem kierunku studiów. Poczytaj też koniecznie o tym, czym są analizy statystyczne. Mogą Ci się przydać.

44

Re: Jakie studia

Najlepiej zgodne z zainteresowaniami, ale same studia też nic nie dadzą. Radzę od początku szukać na rożnych portalach praktyk, staży lub po prostu pracy. Ja korzystam obecnie ze strony https://www.jobs.pl/praca/slaskie i muszę powiedzieć, że wygląda ona naprawdę bardzo fajnie wink Wydaje mi się, że warto z niej skorzystać, mam rację ? wink