1

Wątek: Zdalny monitoring?

Zastanawiam sie nad tym jaki monitoring założyć u siebie w domu i tak wpadły mi w oko kamery ip. Czy uważacie, że to dobre rozwiązanie i warto sie na nie zdecydować?

2

Re: Zdalny monitoring?

No rzeczywiście wyglądają całkiem porządnie smile Sam chyba zdecyduje się na takie rozwiązanie więc będę wdzięczny za wypowiedzi kogoś obeznanego w temacie smile

3

Bardzo fajnie wygląda i za pewne daje duże poczucie bezpieczeństwa wink moim zdaniem warto zainwestować w coś takiego

4

Taki monitoring to dobra sprawa, ale tylko w dużych firmach, w mniejszych to strata kasy. big_smile

5

W małych też jest przecież potrzebny! Nie tylko duże firmy są narażone na kradzież czy coś w tym stylu... więc w każdej firmie jest potrzebne takie zabezpieczenie

6

Zgadzam się w tych czasach monitoring dużo nie kosztuje.

7

To prawda. Monitoring dobra sprawa często potrafi udowodnić cokolwiek lub złapać złodzieja wink

8

Taki zdalny monitoring sprawdza się do momentu jak nie zabraknie internetu.

9

To jest bardzo dobre zabezpieczenie.
right page

10

Czy można się włamać do takiego zdalnego monitoringu?

11

W dzisiejszych czasach są sposoby na wszystko, ale włamanie się do takiego zdalnego monitoringu wymaga umiejętności... nie małych.

12

Mnie nie interesuje zdalny monitoring, ale zdalne sterowanie sprzętami kuchennymi np. zmywarką czy powiedzmy pralką ktoś jest w temacie i wie jak tego dokonać? Co prawda szwagier mi kiedyś podsyłał ofertę sklepu https://smarthome24.pl dodając, że "jakoś tam to sobie ogarniesz" tylko, że ja zielony w temacie zupełnie. Jest tu ktoś skłonny do pomocy?

13

monitoring zdalny to chyba najlepsze rozwiązanie na rynku

14

No jeśli masz jakąś większą posiadłość to dobrze w coś takiego zainwestować moim zdaniem

15

Po co komu taki zdalny monitoring ? Lepsze jest oko judasza hehe

16

zdalny monitoring to dobre rozwiązanie, warto też go połączyć z odpowiednim alarmem, który jest czuły na ruch

17

Rzeczywiście ciekawe rozwiązanie, na pewno warto to rozważyć smile A ja aktualnie szukam firmy z warszawy która ma w swojej ofercie wynajem i kamer i jak na razie udało mi się znaleźć tylko to - http://www.konferental.pl/ - może moglibyście polecić mi coś jeszcze? smile