1

Wątek: Na co iść do SPA

Na co iść na początek do SPA? Czy istnieją jakieś ośrodki czy miejsca które w ciągu dnia realizują takie zabiegi? Co proponujecie dla mężczyzn oraz kobiet?

Pan pewnie myśli, ze człowiek musi najpierw tego kogoś spotkać, żeby mógł go sobie potem przypomnieć. A nie zastanawiał się pan, że niekiedy bywa odwrotnie?

2

Re: Na co iść do SPA

Ja bym poszła ma masaż smile

3

Może jakiś zabieg pielęgnacyjny - maseczka, peeling ciała?

4

Ja bym poszła na jakiś przyjemny masaż, najlepiej czekoladą albo tymi gorącymi kamieniami smile

5

Uwielbiam masaże. Zawsze proszę o taki mocny masaż, czasami aż się ciężko potem ruszać, ale następnego dnia mięśnie są wspaniale rozluźnione.

6

Ja też chętnie poszłabym na jakiś zabieg do SPA smile Ten masaż gorącymi kamieniami brzmi kusząco smile

7

Ja do SPA chodzę na masaże gorącymi kamieniami, polecam gorąco każdemu taką formę relaksu smile

8

Wolałabym masaż klasyczny - bardzo lubię taki masaż big_smile

9

Byłam raz na masażu gorącymi kamieniami i to był najgorszy masaż na jakim byłam ;/ o wiele bardziej lubie taki klasyczny albo relaksacyjny

Ważne jest, aby krem na trądzik regulował sebum

10

Ja poszłabym na pewno na jakiś masaż, najlepiej całego ciała.

11

Szukam pomysłu na spędzenie rocznicy i chyba zdecyduję się na takie zabiegi z żoną smile

12

Zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet polecam masaż całego ciała!

13

Żeby się na coś konkretnego zdecydować, to najlepiej najpierw zobaczyć jakie spa katowice, masaż katowice są dostępne smile Jest tego naprawdę sporo, więc jestem przekonana, że każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ja byłam już na wielu różnych zabiegach SPA a także na masażu odprężającym. Ze wszystkiego byłam bardzo zadowolona! smile