26

Re: dietetyk

Ja polecam tego trenera ma również usługi online takie jak np. plan dietetyczny online czy plan treningowy online.

27

Ja uważam, że dietetyk mi nie potrzebny. Dobrze wiem co mi szkodzi a co nie i to wystarczy smile Sam potrafię sobie ułożyć dietę i plan treningowy.

28

Ja parę razy korzystałem z pomocy dietetyka i uważam, że bardzo mi to pomogło. Sam na pewno bym tego nie osiągnął. Dobrze jest mieć oparcie w specjaliście smile

29

Moja siostra jest dietetykiem, także od czasu do czasu coś tam korzystam z jej porad smile

30

Również korzystam z pomocy dietetyka. Moim zdaniem warto do niego zajrzeć, jeśli nie radzimy sobie sami z odchudzaniem smile

31

Dla mnie lepszym wyborem jest trener personalny, to takie wszystko w jednym wink

32

Ja kiedyś korzystałem z dietetyka, ale niestety nic mi to nie dało. Także raczej nie polecam tego.

33

A może lepiej udać się do chirurga? Po co iść do dietetyka jak można od razu do chirurga? Ze swojej strony polecam http://chirurgbialystok.pl/. Zna się na tym co robi i korzystałem z jego usług. Myśle, że nie jednej osobie pomoże.

34

A po co komuś jakiś trener czy dietetyk ? wink Samemu sobie trzeba zadbać o siebie

35

Hej,
nie polecam żadnej konkretnej diety, radzę po prostu zacząć jeść zdrowo i mądrze, polecić wam mogę spożywanie karczochów. Zobaczcie ile mają cennych wartości http://aptekanowa.pl/dieta/korzysci-zdr … arczochow/ Dzięki nim będziecie mieć sprawny układ trawienny i nie tylko smile

36

Jakoś Ci dietetycy nie spacjalnie z Nałęczowa smile Jeśli ktoś szuka dietetyka z okolica Nałęczowa to polecam w Lublinie Monikę, która albo podjedzie albo można temat załatwić OnLine: Dietetyk Online. Co do diet to na jej blogu tez znajdziecie sporo informacji na ten temat.

37

Ja nie chodzę do dietetyka. Moim zdaniem to szkoda pieniędzy na to, sam jestem w stanie sobie rozpisać dietę smile

38

Ja korzystam z pomocy dietetyka i bardzo sobie chwalę. Jeśli kogoś stać na takie usługi to serdecznie zachęcam do skorzystania z oferty dietetyka smile

39

A ja nie polecam dietetyków. Moim zdaniem to tylko strata pieniędzy, każdy sam może sobie rozpisać dietę tongue

40

Ja kiedyś korzystałem z pomocy dietetyka, ale nic mi to nie dało. Straciłem tylko pieniądze, a waga nie ruszyła w dół. Od tamtego czasu sam sobie dietę układam i jest super smile

41

Ja nie chodzę do dietetyka. Moim zdaniem to niepotrzebna strata pieniążków tongue

42

Nigdy nie korzystałem z pomocy dietetyka, ale podejrzewam, że jeśli była by taka potrzeba to bym skorzystał tongue

43

Ja jakiś czas chodziłem do dietetyka i myślę, że to była dobra decyzja. Dużo wtedy schudłem i udało mi się polepszyć ogólny stan organizmu.

44

A ja nie polecam dietetyków. Kiedyś do jednego chodziłem i bardzo źle to wspominam...

45

Nie przepadam za dietetykami. Kiedyś do jednego chodziłem, ale strasznie rozstroił mi organizm...

46

Bodychief - tutaj mają catering dietetyczny smile możecie sami wybrać dzienną liczbę kalorii

47

Ale taki catering to pewnie mega drogi jest... A ja za dużo nie zarabiam sad

48

Mi nie potrzebny dietetyk. Jest tyle diet, przepisów i porad w necie , że można samemu sobie poradzić smile

Dowiedz się jak leczyć rumień na twarzy

49

Ja kiedyś chodziłem do dietetyka, ale jakoś zbytnio mi nie pomógł tongue

50

Czy porady dietetyka naprawdę są takie cenne i można schudnąć zdrowo, bezpiecznie i dobrze, jeśli stosujemy się do zaleceń? Bo ja naprawdę nie wiem, gdzie szukać już pomocy. Potrzebny będzie mi dobry dietetyk w Krakowie. Co myślicie o tym miejscu https://dietetykskoczylas.pl/oferta/ Może ktoś jest z Krakowa i miał okazję już korzystać?