1

Wątek: Jakie jest wasze hobby?

Czym się pasjonujecie? Ja w wolnych chwilach szyję na maszynie i coraz bardziej wciąga mnie krawiectwo smile

2

Re: Jakie jest wasze hobby?

Ja gdy mam trochę czasu to robię sobie manicure i wypróbowuję wszystkie pyłki i inne zdobienia smile

3

A ja pasjonuję się w grze na pianinie smile Bardzo chętnie gram w wolnym czasie!

4

Moim hobby jest czytanie książek historycznych i podróżniczych. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe kultury smile

5

W kręgu moich zainteresowań znajduje się podróżowanie i granie na gitarze. To są dwie rzeczy, które uwielbiam robić w wolnym czasie smile

6

Ja uwielbiam podróżować, zarówno lokalnie jak i globalne smile Obecnie mam już plany na trzy większe podróże smile

7

Ja lubię kupować bieliznę smile

8

Moim hobby jest podróżowanie. Prowadzę własnego bloga podróżniczego, także w pewnym stopniu jest też to moim sposobem na życie smile

9

Ja uwielbiam gotować! Chciałbym mieć własną restaurację, ale to potrzeba dużo czasu i pieniędzy, więc na razie gotuję tylko dla rodziny tongue

10

Ja uwielbiam jazdę na rowerze już nie mogę się doczekać aż będzie wiosna i będę mogła śmigać po mieście!

11

Oj ja też uwielbiam gotować! smile Najbardziej uwielbiam potrawy z kuchni śródziemnomorskiej (włoska, hiszpańska). Oprócz tego bardzo też lubię fotografować smile

12

A moim hobby jest czytanie książek. Tygodniowo mogę przeczytać 3-4 książki hehe

13

Huhuh trochę dużo jak na tydzień big_smile Ja przeważnie czytam jedną, maks dwie tygodniowo tongue

14

Ja w wolnych chwilach robię trening na siłce z kumplami big_smile

Serdecznie zapraszam na: endermologia lpg.

15

Ja uwielbiam biżuterię - w wolnych chwilach przekopuję internet w poszukiwaniu oryginalnych srebrnych dodatków smile

16

Ja kocham sport i temu się poświęcam w wolnym czasie

17

Powiedziałbym że jest to chyba zabawa w kryptowaluty. Brzmi to może głupio ale to jest takie małe perpetum mobile - w sensie, że mamy z tego ogromną satysfakcję a jednocześnie jesteśmy w stanie na tym zbić masę hajsów big_smile. Jak ktoś mnie pyta czy da się łączyć hobby z pracą to zawsze z całą pewnością mówię że TAK ! big_smile

18

Moim hobby jest podróżowanie i czytanie książek. Najlepiej jak książki są o podróżowaniu smile

19

Moim hobby jest gotowanie! Jakbym miał wystarczającą ilość pieniędzy to bym pewnie założył własną restaurację, a tak na razie gotuję tylko rodzince smile

20

konie

Witam, polecam smart-nutrition.pl

21

Ja też lubię czytać książki smile Ponadto moim hobby jest moda - uwielbiam markowe ubrania, wyszukuję je w niższej cenie w outletach internetowych big_smile

22

Ja lubię wysiłek fizyczny. Bieganie , basen lub siłownia smile

Dowiedz się jak leczyć rumień na twarzy

23

Ja uwielbiam sport - od kilku lat regularnie biegam i chodzę na siłownię.

24

Ja bardzo lubię programować. W wolnych chwilach staram się w tym kierunku dokształcać tongue

25

Bardzo lubię wycieczki górskie, a rekreacyjnie lubie pobiegać i postrzelać z markerów na paintballu smile.
Ogólnie sport to zdrowie