1

Wątek: dla miłośników filharmonii

w Nałęczowie organizowane jest lato z filharmonią
czyli występy Orkiestry Kameralnej Filharmonii Lubelskiej
odbywać się będą w Pałacu Małachowskich

2

Re: dla miłośników filharmonii

może uda mi się latem choć na kilka dni wpaść do Nałęczowa, wtedy na pewno wysłucham przynajmniej jednego koncertu filharmonii, a w tym Pałacu mają duża salę koncertową?

3

ja nie lubię takich imprez, wiec raczej sobie odpuszczę, znajde inny sposób na spedzanie wieczorów na moim urlopie

4

szkoda maja22, ale masz rację, na pewno znajdziesz imprezy, które będą ci bardziej odpowiadać, ale gdybyś jednak zmieniła zdanie, to nie będziesz załowała

5

Ja uwielbiam chodzić do filharmonii, piękne koncert zawsze sprawiają że mi łezka w oku się zrobi. Fajna sprawa.

6

Też uwielbiam filharmonię, ta muzyka.. rewelacja !

7

Niezłe ta filharmonia, uwielbiałam, za dziecka chodzić, teraz muszę męża wyciągnąć !

8

przyznam szczerze że jeszcze nie byłam ale na pewno sie wybiorę

9

Ja również zamierzam się wybrać.

10

aliissxcee napisał:

Też uwielbiam filharmonię, ta muzyka.. rewelacja !

Nie podzielam Twojego entuzjazmu...

11

O, nie wiedzialem ze cos takiego jest. Polecacie? Chętnie sie wybiore, jak bede jechal szukac miejsca na wesele z moja narzeczona smile Ona bardzo lubi myzyke klasyczna smile

Fajny artykuł o kremach na cellulit: http://zwalczamy-cellulit.pl/czy-kremy- … skuteczne/

12

Ja tam nie chodzę do filharmonii ... Jakoś po prostu nie lubię

13

Ja kupiłem sobie do auta płytę Mozarta i jestem zakochany

14

Ja uwielbiam filharmonię, a już tak dawno tam nie byłem tongue

15

Tak się właśnie zastanawiam... Czy w tym roku planowane jest podobne wydarzenie? Bardzo dobrze słucha się muzyki klasycznej na świeżym powietrzu, klimat jest po prostu niesamowity! Chętnie wybiorę się na coś takiego, pod warunkiem, że repertuar też będzie interesujący. Czy ktoś może dać "cynk" czy dane nam będzie posłuchać, a jeśli tak to czego konkretnie? Będę wdzięczny smile