1

Wątek: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Wolnostojąca wanna  na ozdobnych nóżkach kojarzy nam się najczęściej ze stylem retro. Wkomponowuje się znakomicie  w większych łazienkach. Jej niewątpliwą zaletą jest nietypowy  kształt, kolor lub materiał, z którego bywa wykonana. Możemy kupić wannę czarną, złotą, niebieską lub czerwoną - dodatkowo ozdobioną różnymi elementami dekoracyjnymi oraz wykonaną np. ze szkła, drewna lub kamienia naturalnego. Można  powiedzieć, że to jest wanna królewska. Łazienka z taką wanną zawsze będzie wyglądać elegancko. Jednak jej zakup powinien być przemyślany, gdyż używać jej będziemy przez lata. Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę: rozmiar i zagospodarowanie przestrzeni, wystrój wnętrza oraz indywidualne potrzeby domowników. Jeśli rozpatrzymy te kwestie, na pewno uda nam się wybrać model idealnie pasujący do naszej łazienki. Można umieścić je na środku łazienki, w rogu lub przy ścianie - w każdym przypadku łazienka wyglądać będzie wykwintnie i stylowo. Tylko jest mały nieistotny problem. Nie mam tu na myśli ceny, która jest wprost proporcjonalna do wyglądu. Jak sądzicie czy takie wanny są praktyczne? Gdzie pomieścić przybory toaletowe i ręczniki, żeby było wygodnie po nie sięgnąć? I jak tu się wziąć za utrzymanie  jej w czystości?

2

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Skoro mowa o wystroju, to się podpinam pod pytaniem. Tylko, że ja szukam firan do domu. W Nałęczowie nie znalazłam nic ciekawego. Wybieram się w przyszłym tygodniu do Stolicy. Może ktoś zna godne uwagi sklepy, w których są interesujące firany Warszawa lub okolica?

3

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

bardzo fajna sprawa z tymi wannami

4

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Niesamowite. Może kupię za jakiś czas.

5

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

fajne te wanny nawet

6

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

wanny jak wanny

7

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

jeśli chodzi o wanny, to od siebie mogę polecić wanna 170. U mnie w łazience prezentuję się bardzo okazale. Polecam smile