1

Wątek: Do czego turysta ma prawo?

Czy ktoś z was zastanawiał się kiedykolwiek do czego, jako turysta ma prawo? W hotelu, na stoku, czy w innych miejscach. Gdzie to jest opisane? O ile w przypadku szkody wiadomo, że w uzyskaniu odszkodowania pomaga prawnik, to jak to wygląda w każdej innej sytuacji?

2

Re: Do czego turysta ma prawo?

Kochani, tutaj https://pewny-prawnik.pl/ jest tak dużo artykułów prawniczych, że na pewno znajdziecie coś dla siebie wink A jeśli nie, to jest tam też odnośnik do ich strony na facebooku, na pewno pomogą w potrzebie smile

3

Re: Do czego turysta ma prawo?

Może lepiej jest szanować cudzą i publiczną własność, tak aby nie martwić się poźniej i nie szukać prawnika smile

Jest tani, solidny i modny... plecak podróżny turystyczny, trekkingowy czy rowerowy prosto z UK, ale dostępny w polskim sklepie. Zgadnij jego nazwę.

4

Re: Do czego turysta ma prawo?

Dzięki wszystkim za wypowiedzi na ten temat bo również ostatnio często zastanawiałem się nad tą kwestią smile

5

Re: Do czego turysta ma prawo?

Myślę, że jak chcesz dowiedzieć się jakie masz prawa w danej kwestii najlepiej udaj się do odpowiedniej kancelarii prawnej. Nie wiem z jakich jesteś okolic, ale przykładowo we Wrocławiu całkiem dobrą jest Kancelaria Prawna WMC https://wmc.com.pl . Także wydaje mi się, że tam otrzymasz niezbędnych informacji.

6

Re: Do czego turysta ma prawo?

Ciekawy temat poruszyłeś i powiem szczerze, że nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałam, a teraz koniecznie muszę poszukać informacji o tym.

7

Re: Do czego turysta ma prawo?

Jak chodzi o turystę to ma on bardzo duże prawa tylko on ich za bardzo nie zna.
Sam jak podróżuje po krajach europejskich to sprawdzam prawo od A do Z jakie mi przysługuje żeby później nie być zaskoczonym