1

Wątek: Wymarzone miejsce na wesele

Jakie jest wasze wymarzone miejsce na wesele? smile

Hotel Autos - wesela pod Bydgoszczą

2

Re: Wymarzone miejsce na wesele

Ciężko powiedzieć, nie myślałem jeszcze o tym

3

Powiem szczerze, że ja nie mam wymarzonego miejsca. Jestem perfekcjonistą, więc chce, aby wszystko było zrobione jak najlepiej i w profesjonalny sposób. Teraz planuję szukać kamerzysty na stronie filmowanie-wesel.pl. Mam nadzieję, że wszystkie oferty będą dla mnie odpowiednie i że uda mi się z kimś podpisać umowę.

4

Myślę, że nie ważne gdzie big_smile Ważne z kim wink

5

Jeszcze daleko mi do wyboru sali weselnej, ale chciałabym żeby było to miejsce bardzo wytworne big_smile

6

Myślę, że to jest bardzo ważny wybór. Miejsce to już połowa sukcesu !

7

Moja narzeczona mnie namawia na ślub na łonie natury. Chciałbym się wybrac w storny nałęczowskie żeby zobaczyc parę ciekawych miejsc właśnie na ślub. Macie coś do polecenia? I jakie sale weselne w poblizu tych miejsc? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc wink

Fajny artykuł o kremach na cellulit: http://zwalczamy-cellulit.pl/czy-kremy- … skuteczne/

8

Myślę, że to bardzo dobre propozycje z Waszej strony

9

Ja mam ogromne dylematy jeśli chodzi o własne wesele. Chciałabym zorganizować niewielkie przyjęcie dla rodziny i przyjaciół ale moi rodzice naciskają na wielką imprezę. Oczywiście wszystko ma swoje wady i zalety - najlepiej poczytać o nich tutaj. I co wybrać?

10

Ja bardzo chciałbym mieć wesele w jakimś ciepłym kraju! smile

11

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!

12

Moim marzeniem jest zorganizowanie wesela w miejscu, w którym poznałem się z moją narzeczoną, czyli na wyspie Capri we Włoszech. Piękna okolica i do tego tyle wspomnień smile