1

Wątek: Jak się malować?

Skąd czerpiecie wiedzę na temat wykonywania idealnego makijażu? szukam sobie właśnie jakichś filmików, zmieniłam pracę i muszę codziennie mieć nienaganny makijaż, wszystko ukryte, oko podkreślone. Tylko nie umiem. Kosmetyki kupiłam, między innymi podkład maybelline super stay 24h nr 05 light beige https://tagomago.pl/products/maybelline … beige-30ml taki żeby wytrzymał 8 godzin w biurze na mojej twarzy, tusz też mam dobry. Tylko nie wiem jak dobrze tego użyć, help!

2

Re: Jak się malować?

Ja oglądam tutoriale na youtube smile  chociaż jestem też w dużym stopniu samoukiem.

3

Re: Jak się malować?

Ja też raczej samoukiem jestem wink Najlepiej zrobić, samemu ocenić czy wygląda ładnie czy nie

4

Re: Jak się malować?

Ja tylko troszkę pudru nakładam, do tego jakaś szminka delikatna i już smile Nawet rzęs jakoś specjalnie nie maluję, może czasem na ważniejsze okazje

5

Re: Jak się malować?

ja wolę delikatny makijaż

6

Re: Jak się malować?

Ja na szczęście nie muszę się jakoś mocno malować, podkładu całkowicie unikam

7

Re: Jak się malować?

Ja podobnie wink Chociaż na jakieś większe wyjścia to już spędzam trochę czasu przed lustrem

8

Re: Jak się malować?

Ja też wykonuję sama sobie makijaż i wcale nie jest to skomplikowane. Może nie zawsze mi wyjdzie idealnie, ale raczej jestem z niego zadowolona. Teraz planuję sobie kupić zestaw cieni do oczu, które znalazłam w sklepie http://goldenrose.pl/produkty/oczy/pale … -rose.html . Dzięki niemu będę mogła profesjonalny, trwały i estetyczny makijaż.

9

Re: Jak się malować?

Co prawda maluję się na codzień, ale bardzo delikatnie. Wyrównuję koloryt twarzy delikatnym kremem koloryzującym bb, a później matowię go odpowiednim pudrem. Wszystko przez to, że moja cera ma skłonność do przetłuszczania się. Myślę teraz o zmianie pudru na inny, słyszałam że świetny jest ten https://allegro.pl/listing?string=rimmel%20stay%20matte . Ktoś z was go używa bądź używał, jak wrażenia? Dużym plusem jest dla mnie też niska cena tego produktu.

10

Re: Jak się malować?

Moja dziewczyna ogląda różne tutoriale na YT