1

Wątek: Szyjecie w domu?

Czy jest na tym forum ktoś, kto tak jak ja pasjonuje się szyciem? U mnie zaczęło się od tego, że nie umiałam nigdzie znaleźć fajnej sukienki na lato. W końcu zdecydowałam, że kupię sobie materiał i sama ją uszyję. Od tego czasu staram się szyć nawet bardziej skomplikowane ubrania smile

2

Re: Szyjecie w domu?

Moja mama szyje - i dobrze, bo jak trzeba coś przeszyć to zawsze wiadomo do kogo się zgłosić. smile

3

Ja mam zakład krawiecki w domu i szyję dla klientów, którzy są stali i przybywa nowych. Lubię szyć to moja pasja a tym bardziej lubię uszyć dla kogoś kto potem jest zadowolony. Wiadomo że szycie na miarę jest świetnym rozwiązaniem bo wtedy wszystko leży jak ulał. A gdzie kupujecie tkaniny krawieckie? Macie swój ulubiony sklep ? Ja od dawna kupuję w http://www.stilex.pl/lezajsk.html bo mają duży wybór tkanin w rozsądnej cenie.

4

Ja czasem się za to zabieram, ale dopiero się uczę smile

5

Ja niestety nie potrafię, ale mam sąsiadkę, która pięknie szyje. Często korzystam z jej usług. Poza tym umie świetnie przerabiać rzeczy. Np. ostatnio strasznie choruję na modne kombinezony damskie, kupiłam piękny ze sklepu z linku. Tylko kurcze, na pierwszej imprezie, na którego go ubrałam zahaczyłam tak niefortunnie o klamkę, że rozdarł mi się, haha. :D  I pani Jadzia szybko mi go naprawiła. :)
Także dobrze jest umieć szyć, albo mieć kogoś od tego.

6

Ja mam taką piękną maszynę do szycia po mojej babci smile Niedługo zacznę się uczyć jak jej używać

7

Posiadam małą maszynę do szycia i czasem przerobię jakieś ubranie

8

Niestety, nie szyję, ale szukam kogoś, kto mógłby przygotować dla mnie ubrania idealnie dla mnie spasowane... Zapoznałam się z treścią tego artykułu: Ubranie na Komunię dla kobiet: nasze propozycje i chciałabym, aby ktoś przygotował dla mnie jedną z sukienek wymienionych w artykule, jednakże użył innej tkaniny...

9

Moja żona szyje dodatki do domu. Fajnie jej to wychodzi, nawet myśli o tym, aby zacząć sprzedawać te dekoracje hand made. Teraz jest spore zainteresowanie takimi dodatkami. Ostatnio zamówiła sporo ozdób z pasmanterii https://sklep.ivex.pl/kategorie/filcowanie-haft.html  i robi coraz wymyślniejsze dekoracje. W dzisiejszych czasach jak ma się taki talent to można na tym nieźle zarobić.