1

Wątek: przelew internetowy

Zobaczcie na e płatności Oferta eCommerce jest dedykowana dla Akceptantów, prowadzących sprzedaż w Internecie. Polecam

2

Re: przelew internetowy

a to jest normalne

__________________________
Maszyna Goldberga

3

Re: przelew internetowy

Tylko czego to dotyczy? Jest wiele bardziej sprawdzonych metod przelewania pieniędzy przy prowadzeniu eCommerce. Nie ma sensu ryzykować lecz przede wszystkim zastanowić się co dla konkretnej działalności, będzie gwarantowało najlepsze rozwiązanie w tym aspekcie. Oczywiście ten sektor się rozwija, i nie ma co do tego jakichkolwiek wątpliwości.

Czy ciekawość i odwaga nie są podobne?

4

Re: przelew internetowy

a kiedy one są najlepsze

______________________
visit this link

5

Re: przelew internetowy

a daje to coś
______________
pożyczki online

6

Re: przelew internetowy

A słyszeliście o płatnościach internetowych i SMSowych? Wiem, że tutaj jest nawet opcja SMS Premium, która jest dostępna dla każdego sklepu, który skorzysta z usług tej firmy. Według mnie to bardzo dobra opcja, ponieważ klienci mogą mieć poczucie, że o nich pamiętamy i przypominamy im o promocjach. Nie każdy zerka w maile, a telefon cały czas mamy przy sobie. Jeśli ktoś się zastanawia, to nie ma nad czym, bo to dobra reklama nawet dla najmniejszej firmy.

7

Re: przelew internetowy

Ja miałam okazję jakiś czas temu robić przelew przez platformę https://bluemedia.pl/ dzięki której byłam pod wrażeniem szybkości jak i bardzo prostej obsługi programu. Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam sporo faktur także szkoda, że dopiero kilka mce temu odkryłam działanie tego programu.

8

Re: przelew internetowy

trochę zbyt ogólne informacje jak na to żeby na poważnie zainteresować się tą ofertą

9

Re: przelew internetowy

Fajną sprawą są też przelewy na telefon (dla użytkowników indywidualnych). Więcej o tym, można przeczytać w tym artykule - http://darmowekontobankowe.org/przelew-na-telefon/

10

Re: przelew internetowy

http://www.placpigal.pl/blog/wp-content/uploads/2018/05/images-11.jpg