51

Re: Eko moda i eko styl zycia

Uważam, że bycie eko stało się naprawdę bardzo modne. Myśle, że moda i styl spodobało się naprawdę sporej ilości osób.
____
darmowy program do faktur

52

Re: Eko moda i eko styl zycia

Skoro już tak mowa o eko, to powiedzcie mi tylko, czy ktoś z was zamawiał pellet na https://epellety.pl/produkty/olimp-pell … 975kg-8mm/ ? Bardzo fajna oferta i chyba w końcu zmienię dostawcę,...

53

Re: Eko moda i eko styl zycia

Takie informacje są warte uwagi. Myślę, że nie jednemu będą one pomocne.

Pamiętaj, że masz być kobietą światową, a takie nie jedzą śledzi

54

Re: Eko moda i eko styl zycia

Takim rozwiązaniem na pewno jest rekuperacja, na którą wiele osób decyduje się w domach jednorodzinnych. Jeśli ktoś jest na takim etapie i szuka jakiejś dobrej firmy, to mogę polecić http://www.bartoszwentylacja.com.pl/ofe … a-dla-domu bo jest bardzo polecana przez wiele osób i mnóstwo osób się na nią decyduje.

55

Re: Eko moda i eko styl zycia

A co ze zdrowym jedzeniem? Zwracacie uwagę na to co jadacie? Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad wyrobem wędin w domu. Podobno nie jest to tak trudne, jakby mogło się wydawać. A tutaj http://swojskiwyrob.pl/blog/ można znaleźć ciekawe przepisy oraz porady.

56

Re: Eko moda i eko styl zycia

Na pewno ekologiczne jest picie wody z kranu, jak kupno takiej butelkowej. Więc jak chcecie żyć zgodnie z naturą najlepiej postawić na np. wodę przefiltrowaną z kranu. Wiem, że wiele osób już ma takie dzbanki do filtrowania wody, ale nie każdy wie jakie dobrać do takiego produktu wkład. Sama miałam z tym problem, ale trafiłam na pomocny artykuł https://strefafiltrow.pl/blog/oryginaln … ta-maxtra/ . Myślę, że wam też się przyda taka informacja.

57

Re: Eko moda i eko styl zycia

Myślę, że nie ma co popadać w skrajności ale jeśli można być eko to czemu nie. Warto zwracać na to uwagę kupując różne produkty. Ja ostatnio zamawiałam obrzeża trawnikowe do ogrodu i udało mi się znaleźć takie: http://geoproduct.pl/produkty/obrzeze-t … geoborder/ wykonane z materiałów pochodzących z recyclingu.