1

Wątek: sprzątanie w sposób ekologiczny :)

Jakie macie podejście do czyszczenia domu przy użyciu pary? Mam na myśli coś takiego jak w tej ofercie: http://steamcleaning.com.pl/ i uważam, iż to rozwiązanie  jest korzystne, ponieważ wszystko odbywa się bez użycia chemii smile Idealnie radzi sobie z zabrudzeniami, także na rzeczach wodoodpornych.

2

Re: sprzątanie w sposób ekologiczny :)

Wiesz co, ja mam dom i biuro na dole, więc wolę korzystać z usług firmy sprzątającej http://e-cnt.pl/ smile W końcu sprzątanie biura i mieszkania to nie takie hop siup, a dzięki takim usługom zawsze wszystko jest czyste i pięknie lśni! A to bardzo ważne, bo brudne biuro nie robi dobrego wrażenia...

3

Re: sprzątanie w sposób ekologiczny :)

Trzeba rozważnie podchodzić do takich tematów. Bardzo ważne jest aby przemyśleć jakiekolwiek decyzje.

próbował uchwycić ten moment, w którym ich miłość przeszła od stanu stałego w stan ciekły, by potem wyparować w nicość.

4

Re: sprzątanie w sposób ekologiczny :)

Zamierzam w najbliższym czasie podpisać umowę z profesjonalną firmą porządkową. Mam nadzieję, że sprawdzą się pozytywne opinie na ich temat. Inni klienci mówią o Clar System http://www.clarsystem.pl/ w samych superlatywach dlatego skusiłam się podjąć z nimi współpracę. Oferują usługi porządkowe, ochronę mienia, konserwację urządzeń I wiele innych, z których warto skorzystać. Słyszeliście może o nich?

5

Re: sprzątanie w sposób ekologiczny :)

Uważam, że sprzątanie przede wszystkim powinno być skuteczne, ekologiczność jest na drugim miejscu. Żeby były skuteczne, trzeba używać odpowiednich detergentów (najlepiej używać chemii profesjonalnej, którą znaleźć można w ofercie sklepu internetowego https://www.leifheitsklep.pl/ :-)).

6

Re: sprzątanie w sposób ekologiczny :)

Brzmi to dość ciekawie, jednakże ja raczej jestem za standardowymi metodami smile

7

Re: sprzątanie w sposób ekologiczny :)

Z tego co się orientuję, to wszystkie firmy sprzątające spełniać muszą przepisy dotyczące ekologii. Osobiście do sprzątania używam produktów Diversey i nigdy nie zauważyłem, by nie spaniały norm, albo były szkodliwe dla otoczenia. Jestem zadowolony, bo każdy rodzaj zabrudzeń jestem w stanie usunąć, bez proszenia żony o pomoc smile