1

Wątek: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Wynajęliśmy mieszkanie w bloku, 3 piętro, wszędzie na około bloki, na wprost, po bokach.. no i brak rolet. Trochę to przeszkadza, szczególnie wieczorem, będę się krępować przejść chociażby na bieliźnie do łóżka.. a latem upał, bo okna od strony słonecznej. No i tu moje pytanie, kto powinień kupić rolety? Ja czy właściciel? okna są niestandardowe, więc trzeba kupić na wymiar, jak się wyprowadzę, to po co mi rolety, jak nie będą pasować na inne okna. Zasłon też nie mogę powiesić, bo jest pojedyńczy karnisz. Czy mogę mówić właścicielowi że kupię rolety i żeby odliczył od czynszu?

Jak leczyć rumień twarzy

2

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Wszystko zależy od właściciela, ale jeśli przedstawisz mu Twoją sytuację i powiesz, że zależy Ci bardzo to myślę że się dogadacie. Jeśli będzie Ci zależało na korzystnej ofercie to zajrzyj na http://golyga.pl, mają duży asortyment ale też rabaty, wiec nie czekaj i porozmawiaj z właścicielem.

3

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Ja by nie kupował tych rolet.

4

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Ja również bym sobie odpuścił.

5

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Sama od jakiegoś czasu też się zastanawiam nad jakimiś roletami do domu a mieszkam na pierwszym piętrze, więc tym bardziej chcę rolety . Pytanie do wszystkich tych, którzy mają u siebie rolety. Dotychczas mam żaluzje, a od jakiegoś czasu myślę o roletach lub plisach. Na tej stronie mają całkiem fajne ceny  https://sunplis.pl/pl/content/50-rolety-i-plisy-pila . Możecie coś doradzić, wyrazić swoją opinię?

6

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Moim zdaniem nie ma znaczenia czy  mieszkanie jest Twoje czy wynajęte - liczy się komfort. Wiadomo, że jak sie wynajmuje to nikt nie chce inwestowac dużo kasy w nie swój lokal. Ja też wynajmuje mieszkanie, w którym nie było rolet. Włascicielka zostawiła zasłony, które nie wiele dawały poza tym były okropne, na oko starsze ode mnie neutral
Nie chciałam dużo inwestować wiec zamówiłam tanie rolety ze sklepu internetowego Decodesign. Wziełam najzwyklejsze materiałowe rolety w ciemnym kolorze, bo taki lepiej chroni przed słońcem. Wiadomo, że babka mi za nie nie zwróci ale przynajmniej bardziej komfortowo mi się mieszka.