26

Re: Jak urządzic mały pokój?

najlepiej w jasnych kolorach.

27

Re: Jak urządzic mały pokój?

polecam fajnie przystroić okno, dzięki temu zyskujemy przestrzeń

28

Re: Jak urządzic mały pokój?

Myślę że urządzając mały pokój jedno zmartwienie masz już z głowy - na pewno będzie przytulny

29

Re: Jak urządzic mały pokój?

Masz wybrany jakiś styl? Istnieje tak wiele możliwości w aranżacji pokojów że może być trudno się zdecydować. Ja urządzając swoją sypialnię wybrałam nowoczesne loftowe meble https://www.italiastyle.pl/sklep/meble/loftowy.html . Myślę że przy jasnych kolorach ścian i kilka dodatkowych akcesoriów meblowych takie meble sprawdzą się piękne w małym pokoju smile

30

Re: Jak urządzic mały pokój?

Jasne kolory i wielofunkcyjne meble oraz maksymalne wykorzystanie ścian to sposoby na to, jak urządzić mały pokój, by był wygodny i ładny. Do tego dobrać odpowiednią kolorystykę nawet pościeli która będzie ładnie współgrała z resztą. Ja zawsze staram się dobierać odpowiednia pościel do koloru ścian w pokoju . Przecież teraz jest tak duży wybór chociażby na allegro https://allegro.pl/kategoria/posciel-i- … 86?order=m warto zobaczyć.

31

Re: Jak urządzic mały pokój?

Moim zdaniem warto zastanowić się nad wyborem mebli skandynawskich. Są to meble, które są minimalistyczne, a co za tym idzie - nie zajmują wiele miejsca. Rzuć okiem na przykład na takie szafki pod telewizor: https://www.dutchhouse.pl/meble/komody- … -telewizor. Myślę, że świetnie sprawdzą się też w małym wnętrzu.