1

Wątek: dla tradycjonalistów

ja wolę tradycyjną polską kuchnię, nie za ciężką, ale też nie same sałatki i dietetyczne napoje, gdzie w Nałęczowie można zjeść smacznie i zdrowo?

2

Re: dla tradycjonalistów

och, takich miejsc jest tutaj wiele, znajdzie się coś na bardziej i mniej zasobną kieszeń, kuchnia polska przecież nadal króluje w naszym kraju:)

3

słyszałam same dobre opinie o kawiarni Jaśminowa, mają tam kajmak według recepty Babci Frani i gorącą czekoladę i herbatę z konfiturą z róży

4

"Ewelina" serwuje tradycyjną kuchnię polską w smakowitym wydaniu, można zjeść kulebiaka, faszerowanego karpia, oraz wile innych pyszności. To nie tylko restauracja ale tez pensjonat i galeria sztuki.

5

a z miejsc podających bigos i schabowego, jest jakieś szczególnie godne polecenia? bo ja ani ryb ani kulebiaka nie lubię:)

6

ja też wogóle ryb nie jadam

7

Byłem w barze "Ewelina" mogę polecić ten lokal.

8

Mialam okazję jeść kajmak w Jaśminowej, coś pysznego

9

Najlepiej iść na spontana, zawsze coś pysznego się znajdzie smile

10

No spontan jest naprawde konkretny.

11

najlepsza jest tradycyjna kuchnia

12

Ja przepadam za regionalnymi wyrobami mlecznymi jak sery z korycina czy oscypki z podhala. Nigdzie indziej takiego smaku nie znajdę, coś niepowtarzalnego

13

Interesuje was profesjonalna oferta Pań do towarzystwa ? Chcielibyście skorzystać z pomocy innych kobiet ? Koniecznie zajrzyjcie na http://www.thenaturalgirls.com/ i skorzystajcie z Pań do Towarzystwa. To ekskluzywne kobiety z klasą, dzięki którym poczujecie się znowu sobą.. !

14

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!

15

Mam właśnie wrażenie że tradycyjna Polska kuchnia jest stosunkowo ciężka

16

Dla mnie zawsze najważniejszy był spontan bo to jest super

17

Jak dla mnie tradycyjna kuchnia to schabowy i sałatka z buraczków do tego. Uwielbiam takie pyszności!

18

Jadłam kiedyś w barze "Ewelina" i nie ukrywam posmakowała mi ta kuchnia.