1

(24 odpowiedzi, dodano Pokoje i Kwatery)

Sprawdźcie sobie ofertę https://www.platformafinansowa.pl/ wychodzi na to, ze leasing czesto jest bardziej oplacalny niz kredyt tez o tym nie wiedzialem, ale brat mi dal do myslenia zaczalem czytac, czytac i faktycznie lepiej jakis minimalny wklad wlasny i wziac sprzet w leasing niz w kredyty sie pchac big_smile

2

(9 odpowiedzi, dodano Aktualności z Nałęczowa)

A może ktoś z Was z na https://www.platformafinansowa.pl/ i korzystał z ich oferty leasingowej? Pytam, bo ostatnio gdzieś na jakimś blogu czytałem, że leasing jest bardziej oplacalny od kredytu tylko teraz kwestia komu to sie oplaca i kiedy?

3

(26 odpowiedzi, dodano Pokoje i Kwatery)

A czy pozycjonowanie jest bardzo ważne w przypadku strony firmowej? Szwagier mi polecił ofertę https://wezom.pl/services/pozycjonowani … ernetowych i zebym napisal do nich o pozycjonowanie bo niby bez tego strona nie jest dobrze postrzegana w sieci jak to sie przeklada na wyniki i pozyskiwanie klientów?

4

(81 odpowiedzi, dodano Pokoje i Kwatery)

Dużo wody i jakieś "ziołka" jak sądzę, a na pewno trzeba unikać rzeczy takich jak aspartam szkodliwość jest niby duża ostatnio gdzieś widziałem na ten temat artykuł, a tego pełno jest np. w napojach słodkich gazowanych albo gumach do żucia, masakra!

5

(43 odpowiedzi, dodano Pokoje i Kwatery)

Powinno się iść na studia zgodne z zainteresowaniami dlatego w moim przypadku byłby to AWF smile

6

(25 odpowiedzi, dodano Pokoje i Kwatery)

kredyty online i takie szybkie pozyczki zwiastuja nic innego jak szybkie problemy ja Wam odradzam !!

7

(58 odpowiedzi, dodano Pokoje i Kwatery)

Aleks chyba tak przecież zbieranie winogrona to najczęstsza praca we Francji, a już na pewno... bez znajomości języka smile