1

Wątek: Rekreacja ponad wszystko !

Uwielbiam jeździć na rowerze, biegać, wszystko co powoduje że zrzucam zbędne kilogramy, ale ostatnimi czasy tak samo zafascynowały mnie siłownie zewnętrzne http://www.silowniezewnetrzne.net na których można nieźle poćwiczyć i zrzucić kilogramy, poczytajcie o wielu możliwościach ćwiczeń !

2

Re: Rekreacja ponad wszystko !

Też uważam ,że siłownie plenerowe są świetnym rozwiązaniem smile sam dopiero niedawno odkryłem takie miejsca u siebie w miescie i napewno będe tam często wracał smile

3

Re: Rekreacja ponad wszystko !

Ruch na świeżym powietrzu to zawsze dobry pomysł smile Ja najbardziej lubię wyprawy w góry, ale gdy nie mam możliwości nigdzie wyjechać, biegam w okolicy i korzystam z właśnie takich siłowni.

4

Re: Rekreacja ponad wszystko !

Według mnie tak samo bardzo dobrą opcją dla swoich dzieciaków są atrakcje teatralne które pomogą im się lepiej rozwinąć ! Zobaczcie na aktualną ofertę Teatru Małego Widza w Warszawie, właśnie w nim mają niesamowite warsztaty plastyczne dla dzieci na które możecie zabrać swoje dzieci w weekend czy w tygodniu, zobaczcie tutaj http://www.teatrmalegowidza.pl/pl/teatr na cały repertuar.

5

Re: Rekreacja ponad wszystko !

Rekreacja powinna iść w jednej parze z wypoczynkiem. Oczywiście zdania na ten temat, będą niemal zawsze podzielone, nie ma co do tego jakichkolwiek wątpliwości.

Życie nie polega na mierzeniu wszystkiego linijką i kątomierzem, żeby bilans się zgadzał jak na rachunku bankowym.

6

Re: Rekreacja ponad wszystko !

Ja uwielbiam spacerować po parkach i wypoczywać na ławeczkach wsłuchując się w śpiewa ptaków! smile Niestety zauważyłem, że ostatnio parki zostały zaniedbane i pełno ławek zostało zniszczonych. Może warto zwrócić się z tym problemem do odpowiednich władz i pokazać im, że zakup takich ławek nie jest wcale drogi, na przykład na tej stronie https://www.edinos.pl/lawki-miejskie. Co o tym myślicie?

7

Re: Rekreacja ponad wszystko !

Dla mnie wypoczynkiem jest konkretne zmęczenie się big_smile ale takie zdrowe, nie takie po pracy ;D

8

Re: Rekreacja ponad wszystko !

U mnie podobnie haha big_smile Wracam o 16 z pracy ale i tak muszę jeszcze zrobić  trochę kilometrów na rowerze, krótki trening w domu a i tak mam jeszcze siły wieczorem big_smile

9

Re: Rekreacja ponad wszystko !

Jeśli lubisz jeździć na rowerze, to na pewno spodoba ci się w Solcu Kujawskim smile Są tam naprawdę piękne trasy rowerowe smile

Hotel Autos - wesela pod Bydgoszczą

10

Re: Rekreacja ponad wszystko !

Ja jednak bardziej od sportu wolę rozrywki typu kino czy teatr. Planuję teraz wybrać się do https://teatrkomedia.pl/ w Warszawie. Słyszałam, że "człowiek dwóch szefów" to jeden z lepszych spektakli. Nie mogę doczekać się, kiedy sama go zobaczę.

11

Re: Rekreacja ponad wszystko !

takie siłownie na zewnątrz to fajny pomysł przede wszystkim dla starszych osób smile Często widuję starszych ludzi na takich siłowniach jak sobie spokojnie ćwiczą, także fajna sprawa big_smile

Zobacz jak działa Akneromin na trądzik tutaj: http://zaczerwienionaskora.pl/aknenormi … -tradziku/