1

Wątek: Rynek nieruchomości

Ostatnimi czasy dość nieźle siedzę w rynku nieruchomości ponieważ jestem na kupnie jakiegoś dobrego mieszkania i według mnie ceny są mniejsze niż 2-3 lata temu, ale nadal nie za niskie. Pomimo tego jest teraz niezły okres na kupno mieszkania, mieszkania lublin oferta dewelopera Orion jest jedną z takowych którą chyba rozważę, co myślicie o takich mieszkaniach ?

2

Re: Rynek nieruchomości

Mniejsze niż 2-3 lata temu? Serio? Mnie wydaje się że wartość rynku rośnie, więc ceny też. Z moich obserwacji wynika, że mieszkania drożeją sukcesywnie z roku na rok... W Nałęczowie akurat nie kupowałam, ale mam przyjaciela, który niedawno kupował w Krakowie i mówił, że jest kosmicznie drogo i że kilka lat temu były niższe ceny (mimo, że miasto się rozrasta i przybywa budynków).

3

Re: Rynek nieruchomości

No ja polecam zajrzeć na dream property Hiszpania. Tutaj są ciekawe oferty.

4

Re: Rynek nieruchomości

Inwestycja w nieruchomości to jedna z najlepszych możliwych inwestycji, szczególnie w dużych miastach

5

Re: Rynek nieruchomości

Rynek nieruchomości cały czas się zmienia, a nawet rozwija. Ceny niestety nie są niższe, a coraz wyższe, ale to specyfika samego rynku. Wiele również zależy od samej nieruchomości a także jej realnej oraz rynkowej wartości. Inwestowanie na rynku nieruchomości, wymaga doświadczenia a także poznania specyfiki w zakresie lokowania tutaj własnych pieniędzy.

talent objawia się dopiero wtedy, kiedy może się oprzeć na idealnym skupieniu, zgraniu ciała i świadomości.

6

Re: Rynek nieruchomości

Cena mieszkań dalej cały czas spada, a mimo to ciągle jest to jedna z najlepszych inwestycji. Także kupujmy mieszkania i rozkręcajmy biznes! smile