51

Re: Nowoczesna kuchnia

Fajne są nowoczesne kuchnie.

52

Re: Nowoczesna kuchnia

O nowoczesnej kuchni świadczy nie tylko jej wystrój ale i sprzęty których w niej używamy. Na przykład nowoczesna patelnia ze sklepu https://zasmakujradosci.pl/patelnie pomoże nam lepiej przyrządzać nasze potrawy oraz na pewno będzie atrakcyjniej wyglądać stojąc na piecu wink

53

Re: Nowoczesna kuchnia

Niedawno kupilem mieszkanie, jednak wymaga ono remontu , na co nie mam czasu. Dlugo szukalem odpowiedniej firmy, przegladajac setki ofert firm budolwanych . Znalazlem  oferte https://sufityarmstrong.pl i wedlug mnie jest bardzo dobra. Co prawda specjalizuje sie w remontach biur, ale rowniez w araznacji wnetrz itp.

54

Re: Nowoczesna kuchnia

Nareszcie znalazłam! Szukałam już jakiś czas idealnych naczyń do swojej nowej kuchni. No i proszę, na stronie firmy Exito http://exitopolska.com/ widzę to, czego mi potrzeba. Głównie stawiam na beztłuszczowe smażenie i używanie bardzo małej ilości soli. Kupię cały komplet, bo spełni moje oczekiwania w stu procentach. Sami sprawdźcie ofertę i się przekonajcie.

55

Re: Nowoczesna kuchnia

Dla mnie nowoczesność to przede wszystkim rozwiązania smart, które mogłyby ułatwić mi pracę, zarówno w domu, jak i poza nim. Dużo czytałam o tym na blogu https://dariuszstasik.com/, należącym do inwestora i biznesmena z Poznania. Podzielam jego koncept smart city, czyli miast przyszłości, zarządzanych przez pionierskie systemy informatyczne. Sądzę, że komputeryzacja powinna objąć większość działań naszego społeczeństwa. W kuchni na pewno chciałabym zamontować czujniki, które w razie pożaru zaalarmują i otworzą wszystkie drogi ucieczki.

56

Re: Nowoczesna kuchnia

W kuchni najlepiej zrobić meble na wymiar. Dzięki temu zaoszczędzi się sporo czasu i przestrzeni. Polecam zainteresować się takim rozwiązaniem jak kuchnie na wymiar szczecin. Myślę, że ich oferta jest na tyle ciekawa, że przypadnie Wam do gustu.

57

Re: Nowoczesna kuchnia

Moje ulubione kuchnie można zobaczyć na culinaeinbaukueche. Niemieckie i polskie zarazem. Wysoka półka. Mam u siebie i są nie do zdarcia.