26

Re: Biznes

Trzeba rozważnie podchodzić do takich tematów. Bardzo ważne jest aby przemyśleć jakiekolwiek decyzje.

próbował uchwycić ten moment, w którym ich miłość przeszła od stanu stałego w stan ciekły, by potem wyparować w nicość.

27

Re: Biznes

Co sądzicie o tym projektancie logo? http://logo24.org/ ma na prawdę ciekawą ofertę, a mojej firmie przydałoby się ciekawe logo

28

Re: Biznes

Jeśli jeszcze nie zrobiłeś rozeznania w temacie - gdzie wypożyczyć taki sprzęt, to nie zabieraj się za to.

Jest tani, solidny i modny... plecak podróżny turystyczny, trekkingowy czy rowerowy prosto z UK, ale dostępny w polskim sklepie. Zgadnij jego nazwę.

29

Re: Biznes

My jesteśmy w trakcie otwierania własnego biznesu, interesuje nas też import towaru z Chin i związany z tym transport i obsługa celna. Najbardziej zależy nam by znaleźć dobrą agencję celną i znajomy polecił nam byśmy się zgłosili do nich http://ago.pl/ czy ktoś może miał już jakieś doświadczenie z agencjami i doradzi w tej sprawie ?

30

Re: Biznes

A jak z wyceną przedsiębiorstwa. Macie w tym temacie jakieś doświadczenia? Bo chcemy połączyć firmy i wyczytaliśmy, że coś takiego jest potrzebne. Nigdy wcześniej, nikt z nas czegoś takiego nie robił, więc jest to troszkę kłopotem, ale widziałam, że firma blue oak oferuje takie usługi. Myślę, że powinnam się do nich zgłosić. Jak myślicie?

31

Re: Biznes

Ja właśnie staram się rozwijać swój biznes i szukam transportu, który będzie przewoził moje produkty  w odpowiedniej temperaturze. Wpadłam na firmę IZI Polska transport chłodniczy, która swoją siedzibę ma przy ulicy Heleny i Jana Prześlaków 10a w Jaworznie.  Znajomy podał mi do nich nr kontaktowy: 509 120 565 a resztę szczegółów znalazłam na stronie: http://izipolska.pl/ Myślicie, że będzie to dobry wybór?

32

Re: Biznes

Ja ostatnio sam zakładałem swój własny biznes i niestety wiem jak ciężko bywa na początku. Masa problemów... Ja pamiętam duży problem miałem z wyborem odpowiedniego konta bankowego dla mojej firmy. Masy rozmów przeprowadzonych z różnymi doradcami, aż w końcu znajomy polecił mi ten oto ranking http://firmowybank.pl/. Muszę przyznać, że na początku sceptycznie byłem do tego nastawiony, bo to "z internetu". Ale obecnie tego nie żałuję i cieszę się, że skorzystałem z pomocy tego rankingu, bo udało mi się wybrać najlepsze konto bankowe big_smile

33

Re: Biznes

Zamierzam zalozyc wlasna firme w Anglii , nie jest to specjalnie trudne, jednak zdecydowalem sie skorzystac z pomocy firma w Anglii . Tę strone polecil mi moj znajomy, ktory sam skorzystal z ich oferty. Wybralem jeden sposrod kilku pakietow i rozpoczalem wspolprace, doceniam ich profesjonalne podejscie.

34

Re: Biznes

W dzisiejszych czasach założenie firmy jest dość proste, jednakże konkurencja jest spora. Najlepiej pamiętać o tym, co jest możemy zaoferować klientom smile

35

Re: Biznes

Ja myślę, że świetny pomysłem jest coś powiązane z rozrywką. Może otwarcie strony internetowej z muzyką lub filmami , które będziecie udostępnia za opłatą? Co myślicie? Moglibyście wtedy postawić na wygodne systemy płatności takie jak przykładowo  http://www.cashbill.pl/platnosci/paysafecard  które nie naruszają prywatności, pozwalają na anonimowość użytkowaniom lub może jakąś inna metodę płacenia...

36

Re: Biznes

Pomysł spoko, tylko jak duży i jak stabilny jest wzrost inwestycji w regionie? Czy jest związany z obecnością jakiegoś ograniczonego czasowo projektu? Bo jeśli chodzi o budowlankę, w tym też okoliczne działania, to pewną alternatywą są np. namioty imprezowe zamiast zwyczajnych budynków.

37

Re: Biznes

Myślisz, że taki biznes pójdzie? Ja jakoś tego nie widzę, jest już chyba tego dużo na rynku

38

Re: Biznes

A czy myśleliście kiedykolwiek o inwestowaniu w suplementy diety? Ostatnio trafiłam w sieci na bardzo dobrą ofertę firmy Tantus: http://tantus.pl/. Oni zajmują się kompleksową produkcją suplementów diety. Można by pomyśleć poważnie o współpracy z tego typu firmą.

39

Re: Biznes

Dobry biznes to maszyny używane, np. takie jak na http://strefacnc.pl. To są akurat maszyny firmy Homag do obróbki drewna. Automatyzacja i innowacje zawsze będą w cenie.