1

Wątek: Okna do domu

Jeśli już mówimy o remontach w domu to warto zainwestować w porządne i wytrzymałe okna, to warto zainteresować się firmą która jest w tym najlepsza. Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości okien to powinna was zainteresować świetna oferta firmy Internorm http://www.okna-pasywne.pl/produkty/okn … -aluminiow Ciekawe rozwiązania, które będzie pasować w prawie każdym mieszkaniu, niezła funkcjonalność a design rewelacyjny !

2

Re: Okna do domu

A co myślicie o siwych kolorach ram okien? Zastanawiam się, czy by nie wstawić takich u siebie

3

Re: Okna do domu

Siwe okna? hm ja jestem tradycyjnie za drewnianymi, świetne widziałam na http://www.stolbud.pl/ to jeden z lepszych producentów drzwi i okien w naszym kraju. Nie wiem sama czy robi siwe, mi mimo wszystko podoba się prawdziwe drewno, w średnio ciemnym kolorze. Ani za jasne ani za ciemne. Do tego koniecznie pasujące drzwi.

4

Re: Okna do domu

Wybor odpowiednich okien nie jest prosty, zwlaszcza dla osob, ktore sie na tym nie znaja. Nie sugerujcie sie cena, ona nie jest wyznacznikiem jakosci, na co ja sie dalem kiedys nabrac..  Dlatego chcialbym Wam polecic Okna dachowe, bardzo dobra jakosc za niska cene.

5

Re: Okna do domu

Wybór odpowiednich okien jest naprawdę dość trudny. Ja długo miałem dylemat czy zdecydować się na okna z PVC czy drewniane. Wiadomo, że okna te różnią się ceną i przede wszystkim jakością. Ostatecznie wybrałem okna drewniane a do nich parapety klinkierowe . Całość wygląda bardzo elegancko. Okna to zakup na lata więc warto wybrać droższe i lepsze.